Saint Martin

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Saint Martin

Nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin

Saint Martin jest częścią Północnych Wysp Zawietrznych na Morzu Karaibskim. Obejmuje dwa odrębne kraje, podzielone między północną część francuską, zwaną Saint Martin, a południową część holenderską, Sint Martee.

Wraz z ostatnim boomem na rynku nieruchomości, możliwości inwestowania w nieruchomości w Saint Martin nigdy nie były lepsze. Jeśli chcesz zainwestować, istnieje bardzo niewiele ograniczeń.

Możesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin we własnym imieniu lub w imieniu firmy. Konta osobiste lub firmowe można otwierać w lokalnych bankach. Podsumowując, proces zakupu nieruchomości w Saint Martin jest dość prosty.

Francuski rynek nieruchomości w Saint Martin różni się nieco od holenderskiej strony wyspy. W przypadku francuskiego Saint Martin transakcje dotyczące nieruchomości są zawsze zarządzane przez notariusza, który jest odpowiedzialny za przygotowanie aktu końcowego i uzyskanie wszelkich odpowiednich badań dotyczących nieruchomości.

Największą różnicą po stronie holenderskiej jest to, że po stronie francuskiej istnieją roczne podatki od nieruchomości, roczne podatki turystyczne i znaczne podatki od zysków kapitałowych. Rynek nieruchomości Saint Martin ma wiele ciekawych możliwości sprzedaży nieruchomości w Saint Martin.

Obszar pełen nieruchomości na sprzedaż w Saint Martin to prestiżowy obszar Oyster Pond w Dawn Beach, malowniczym regionie na karaibskiej wyspie Saint Martin. Fantastyczne widoki na Ocean Atlantycki i sąsiednią karaibską wyspę St. Barths są mocną stroną wyspy z widokiem na plażę. Ze względu na wyjątkową lokalizację, jesteś otoczony laguną na północy i oceanem z piękną piaszczystą plażą na południu.

Jeśli Twoim marzeniem jest zrelaksować się w mieszkaniu, nieruchomości lub willi na wyspie, jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin, oferujemy kompletne wyszukiwanie nieruchomości na wyspie dla każdego budżetu i stylu życia. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy jednoczesnym dążeniu do doskonałej własności wysp na sprzedaż lub wynajem.

  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB