Saint Martin

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Saint Martin

Nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin

Saint Martin jest częścią Północnych Wysp Zawietrznych na Morzu Karaibskim. Obejmuje dwa odrębne kraje, podzielone między północną część francuską, zwaną Saint Martin, a południową część holenderską, Sint Martee.

Wraz z ostatnim boomem na rynku nieruchomości, możliwości inwestowania w nieruchomości w Saint Martin nigdy nie były lepsze. Jeśli chcesz zainwestować, istnieje bardzo niewiele ograniczeń.

Możesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin we własnym imieniu lub w imieniu firmy. Konta osobiste lub firmowe można otwierać w lokalnych bankach. Podsumowując, proces zakupu nieruchomości w Saint Martin jest dość prosty.

Francuski rynek nieruchomości w Saint Martin różni się nieco od holenderskiej strony wyspy. W przypadku francuskiego Saint Martin transakcje dotyczące nieruchomości są zawsze zarządzane przez notariusza, który jest odpowiedzialny za przygotowanie aktu końcowego i uzyskanie wszelkich odpowiednich badań dotyczących nieruchomości.

Największą różnicą po stronie holenderskiej jest to, że po stronie francuskiej istnieją roczne podatki od nieruchomości, roczne podatki turystyczne i znaczne podatki od zysków kapitałowych. Rynek nieruchomości Saint Martin ma wiele ciekawych możliwości sprzedaży nieruchomości w Saint Martin.

Obszar pełen nieruchomości na sprzedaż w Saint Martin to prestiżowy obszar Oyster Pond w Dawn Beach, malowniczym regionie na karaibskiej wyspie Saint Martin. Fantastyczne widoki na Ocean Atlantycki i sąsiednią karaibską wyspę St. Barths są mocną stroną wyspy z widokiem na plażę. Ze względu na wyjątkową lokalizację, jesteś otoczony laguną na północy i oceanem z piękną piaszczystą plażą na południu.

Jeśli Twoim marzeniem jest zrelaksować się w mieszkaniu, nieruchomości lub willi na wyspie, jeśli chcesz kupić nieruchomość na sprzedaż w Saint Martin, oferujemy kompletne wyszukiwanie nieruchomości na wyspie dla każdego budżetu i stylu życia. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług przy jednoczesnym dążeniu do doskonałej własności wysp na sprzedaż lub wynajem.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 39897

Sprzedaż Teren budowlany, Saint Martin, saint-martin, Saint Martin, 17 rue de l'Escale

1,413,352.00PLN
Sprzedaż
Teren budowlany

2125 m²
KRAINA BUDYNKU BUDYNEK 2125 m² 100 ML Z PLAŻY, W POBLIŻU SKLEPÓW BEZPOŚREDNIA SPRZEDAŻ BEZ AGENCJI.
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB